Aydemsan | Galvanizli Sac, Trapez Sac Hattı, Rulo Bobin Küçültme Ostim Ankara

Trapez Sac Hattından Rulo Bobin Küçültmeye

Tüm Yassı Sac ve Demir Çelik Malzeme Taleplerinizde

AYDEMSAN

Ostim Organize Sanayi Bölgesinde demir ve çelik malzeme tedariklerinizde; trapez sac hattı makinesi, rulo bobin küçültme gibi üretimlerinizde işbirliği yapacağınız firmamız, 25 yılı aşkın sektörel tecrübesini sizlere en doğru ve güvenilir şekilde hizmete çevirmek üzere kendini sürekli yenileyen yapısı ve ticari etik değerlerinden taviz vermeden sürdürdüğü istikrarlı çizgisiyle en doğru iş ortağınızdır.
Ankara'da Ostim OSB'de faaliyet gösteren firmamız; TSE, DIN, ISO vb tüm standartlarda metal malzemeleri, boru, sac, galvanizli sac, profil, hadde grubu, trapez sac hattı makinesi, Rulo bobin küçültme, tek katlı ve diğer panel çeşitlerinde iş konumuzla ilgili tüm taleplerinizde en uygun fiyatla sipariş verebileceğiniz doğru adrestir.

AYDEMSAN Hangi Bölgelerde Hizmet Vermektedir?

AYDEMSAN olarak; her geçen gün artan ürün çeşitlerimizle birlikte yeni müşteri işbirliklerine de imza atmaktayız.

Ankara'da Ostim, İvedik, Temelli, Başkent, Kazan sanayi bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde boru , profil ve yassı sac malzeme fiyatları piyasasında pazar payını sürekli artırmaktadır.

Bol stok, geniş ürün çeşitleri ile kaliteden ödün vermeden daha iyi hizmet vermek; sizlerin memnuniyeti kazanmak; en hesaplı demir ve çelik malzemeleri alışveriş yapabilmeniz için bir telefonunuz kadar uzağınızdayız.

Hemen hızlı teklif formu ile bize ulaşın...

  • aydemsan-ostim
  • aydemsan-ostim

Siz Değerli Müşterilerimizin Zamanı Bizim İçin Değerlidir.

Zamanında Teslimat

Malzemeler siparişinizde söz
verilen sürede size sevk edilir.

En Uygun Fiyat

TL/USD bazında güncel en hesaplı
koşullarda fiyatlandırmalar yapılır.

Belge Arşivleme

Tüm arşiv fatura ve
diğer belgeler için sizlere yardımcı olur.

Fizibilite Desteği

Bir Fizibilite Çalışmanız mı var?
Bir telefon kadar uzağınızdayız..

Malzeme Yönetimi

İhtiyaç duyduğunuz malzemeleri hesaplı ve
stoktan sevkiyat için planlama yapıyoruz.

Bakım Onarım

Sektörümüzdeki tüm ilgili bakım ve onarımlarınızda en uygun çözümleri sunar.

  • aydemsan-iso14001 belgesi
  • aydemsan-iso45001 belgesi
  • aydemsan_iso9001 belgesi
  • aydemsan-iso10002 belgesi

Aydemsan Kalite Yönetim Sistemleri

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve sürdürülebilir bir başarı elde etmeyi taahhüt eden Aydemsan, hedefe ulaşmak için ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemlerine uymaktadır. Bu standartlar, ürün ve hizmetlerimizin en yüksek kalitede olmasını ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamamızı sağlar.

Seçkin markaların standartlara uygun tüm malzeme çeşitlerini her zaman bizden alabilirsiniz.

Her geçen gün artan ürün çeşitlerimizle birlikte, Ankara'da Ostim, İvedik, Temelli, Başkent, Kazan sanayi bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde boru , profil ve yassı sac malzeme fiyatları piyasasında pazar payını sürekli artırmaktadır.

Aydemsan olarak, ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemlerine olan bağlılığımızın, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunmamızı, çevresel etkimizi en aza indirmemizi ve çalışanlarımız için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamamızı sağladığına inanıyoruz.

Bol stok, geniş ürün çeşitleri ile kaliteden ödün vermeden daha iyi hizmet vermek; sizlerin memnuniyeti kazanmak; en hesaplı demir ve çelik malzemeleri alışveriş yapabilmeniz için bir telefonunuz kadar uzağınızdayız.

ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemleri     ISO 45001: İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri
ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemleri    ISO 10002: Müşteri Memnuniyeti Yönetimi
scroll up